Firstbet13 Giriş – Firstbet13.com Yeni Giriş adresi

Firstbet13 Giriş – Firstbet13.com Yeni Giriş adresi

Firstbet13.com olarak değişen firstbet yeni giriş adresi artık bu güncel site üzerinden kullanıcılarına destek sağlamaktadır. Bu değişikliğin firma ile bir alakası olmadığı kullanıcılarımıza vurgulanarak sosyal medya üzerinden bilgi verilmiştir. Detaylı bilgilere yeni adresimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Firstbet giriş adresi nedir?

Firstbet giriş adresi güncellenmiş yeni adrestir ve eski kullanıcılarımız bu yeni giriş adresi üzerinden kaldığı yerden devam etmektedir. Yeni giriş adresine giriş yapabilmek için bilgisayarınızdan geçmişi ve çerezleri silerek yeniden giriş yapmayı deneyebilirsiniz. Eski adrese kayıt olup yeni adrese devam edemeyen kullanıcılar bu talimatlara uymadığı taktirde yeni siteye erişim sağlamakta güçlük çekebilirler. Herhangi bir sorunla karşılaştığınızda bize twitter adresimiz ve sitede bulunane posta yolu ile ulaşabilirsiniz. Yeni ve eski kullanıcılar yeni site üzerinden sunulan yeni fırsatları göz önünde bulundurarak yatırımlarına emin şekilde devam edebilir ve herhangi bir değişiklik söz konusu olduğunda tekrar tarafımızdan bilgilendirileceklerdir. Yeni giriş adres alma sebebi tarafımızdan yapılan kasti bir durum değildir ve her kullanıcımıza bu durumun Bilişim Teknolojileri Kurumu tarafından yapıldığı bilgisi verilmiştir. Detaylı bilgi için sitemizi inceleyebilirsiniz.

Firstbet Mobil Ödeme Nasıl Yapılır?

Firstbet Mobil Ödeme her kullanıcı tarafından güven problemi yaşamadan en kolay yapılan ödeme şeklidir. Firmamız tüm kullanıcılara bu olanağı rahatça sunmakta olup ekstra olarak bonus bile vermektedir. Yaptığınız ödeme sonrası talep edebileceğiniz bonus miktarı değişmekte olup bonuslarınızı çeşitli oyunlarda kullanma olanağı sağlar. Mobil ödemeyi telefonunuzdan siteye giriş yaparak rahatlıkla yükleme sağlayabilirsiniz. Paranızı banka hesabınız üzerinden aktarma yaparak kolaylıkla kaldığınız yerden devam edebilir site üzerinden de ücretsiz HD kalitesinde maç yayınlarına katılabilirsiniz. Mobil ödeme olanağı tüm kullanıcılarımıza rahatlıkla bize ulaşarak kolay yatırım yapma olanağı sağlamakta olup üyelerimizin kaldığı yerden devam edebilmelerini sağlamaktadır. Mobil ödeme ile yaptığınız yatırım ile sitemizde bulunan promosyon linkine tıklayarak ekstra bonus talebinde bulunabilirsiniz. Cepbank ile yaptığınız elli lira ve üzeri yatırımlarınıza yirmi beş lira bonus vermekte olup daha fazla kazanmanıza olanak sağlar. Daha fazla yatırımlardaki oranları görmek için promosyon bölümünü inceleyebilirsiniz.

Etiket: Firstbet 13, Firstbet13, Firstbet13.com