Firstbet Tv

Firstbet tv giriş adresi tüm kullanıcılarının da bildiği üzere kullanıma açılmıştır. Geçtiğimiz haftalarda firma bu bilgiyi tüm kullanıcıları ile paylaşarak Firstbet tv konusunda da ipuçları vermişti. Artık yeni eklentileriyle de kullanıcılarının karşısına çıkmaya hazırlanan firma bu sene birçok yeniliği bünyesine ekledi. Bu değişim sonucu kanal yelpazesine 100’den fazla spor kanalı ve  canlı yayın ekleyen firma eğlenceye daha çok önem verecek gibi. Bu kanallarla birlikte yine bu canlı etkinliklerle dağıtacağı birçok hediye ile de şu sıralar gündemde. Yeni canlı yayınların içine kullanıcıları için sürpriz keşif ödülleri koyan firma  çok kazançlı olacak gibi. Bu hediyeleri dilediğiniz gibi kullanarak yüksek kazançlar elde edebilme imkanınız bulunmakta.

Firstbet Canlı Tv

Firstbet canlı tv konusunda çalıştıklarını geçtiğimiz haftalarda Twitter üzerinden bir  dakikalık bir video ile duyurdu. Henüz geliştirme aşamasında olduklarını söyledikleri bu canlı yayın kanalının çok gelişmiş bir teknolojiye sahip olacağı söyleniyor. Yapay zeka ile desteklenen firmanın canlı yayın sistemi sese duyarlı olarak hizmet verecek. Kullanıcılarının da merakla beklediği firma Japonya’nın büyük teknoloji devleriyle bu projede birlikte çalıştı. Bu çalışmanın ürünlerini de iyi bir şekilde alacaklar gibi. Ayrıca bu canlı tv sayesinde sektörde çığır açılacağının da sinyalleri veriliyor. Yapay zeka konusunda oldukça ciddi olan firma yapay zeka sayesinde arama işlemleri buna benzer birçok işlemin gerçekleştirileceğini de dile getirdi. Önümüzdeki 3 ay içerisinde çıkması beklenen uygulama için net bir tarih verilmedi.

Firstbet Şampiyonlar Ligi

Firstbet şampiyonlar ligi yayınlarına hız kesmeden devam ediyor. Sezonun da başlamasıyla birlikte birçok futbol severin yakından takip ettiği Şampiyonlar Ligi yayınları kullanıcıları da sevindirdi. Kullanıcıların uzun zamandır canlı olarak bahis yaptıkları maçları izleme konusunda sıkıntıları vardı. Bu konunun üstüne düşerek kullanıcılarını memnun etmeye çalışan firma da Şampiyonlar Ligi yayınları yapmaya başladı. Artık diğer kanallar gibi değiş çok farklı bir spor kanalına sahipsiniz. Firstbet tv sayesinde Şampiyonlar Ligi heyecanına ortak olarak hemen hemen tüm maçları naklen izleyebilirsiniz. Firma ayrıca Şampiyonlar Ligi kanalı ile uluslar arası bir yayın hizmeti vermektedir. Birçok yabancı kullanıcısı da bulunan Firstbet bu kanal sayesinde internasyonal bir hizmet yelpazesine yükseliyor.

Etiket: firstbet tv, firstbettv